На Дніпропетровщині від грипу вакцинувалися більше 21 тис. людей

На Дніпропетровщині від грипу вакцинувалися більше 21 тис. людей - фото 1

На сьогодні щеплення від грипу зробили 21, 5 тисяч жителів нашої області.

Як повідомили у департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації, наприкінці місяця очікується пік епідемії грипу і ГРВІ, а вакцинація — це найкраща профілактика захворювання.

"Профілактичне щеплення можна зробити протягом усього епідсезону. Він триватиме до середини травня. В першу чергу рекомендують вакцинуватися тим, хто належить до груп ризику", — зазначила експерт департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Ірина Андрєєва.

Відзначимо, що до груп ризику належать люди, які мають хронічні захворювання, працівники сфери обслуговування, медичних та навчальних закладів, а також вагітні.

"Щеплення посилює здатність організму протистояти хворобі. Вже через один-два тижні після вакцинації у людини формується імунітет", — додала Ірина Андрєєва.

Для того, щоб зробити щеплення, вам необхідно звернутися до сімейного лікаря. Вакцинують пацієнтів будь-якого віку, починаючи від 6 місяців.

Раніше ми повідомляли, що в Україну насувається епідемія грипу. Понад два мільйони українців уже перехворіли на грип. Але це тільки початок. Очікуються нові хвилі епідемії. Хвороба вже дісталася південного кордону країни.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні й важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама